KONST / Litografier / Färglitografi 12098551
nr 1209 8551
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, numrerad 200/260. Motivet: 43x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:54:50
100 kr
200 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson